100 let

Sponzorské dary

Vážení rodiče a přátelé gymnázia,
pokud se rozhodnete, že poskytnete gymnáziu peněžní dar, jsou tři možnosti:
1.     Menší finanční částku přidat k členskému příspěvku, který se bude vybírat při rodičovských schůzkách během listopadu příslušného roku. Pak stačí do záznamového archu napsat větší částku a podepsat.
2.     Uzavřít darovací smlouvu se Sdružením přátel gymnázia, pokud neuvedete konkrétní akci, na kterou dáváte peníze. Vaše peníze pošlete na konto Sdružení. Darovací smlouva je na webu gymnázia www.gypce.cz. Tuto smlouvu můžete vyplnit a podepsat, poslat do školy a po podpisu smlouvy předsedkyní sdružení Ing. Hanou Starou Vám ji pošleme zpět. Osobní jednání se sepsáním a podepsáním smlouvy lze domluvit také při schůzkách rodičů.
3.     Uzavřít darovací smlouvu s Gymnáziem, pokud uvedete konkrétní akci a konkrétní třídu, na kterou dáváte peníze. Vaše peníze pošlete na konto gymnázia. Darovací smlouva je také na webu gymnázia www.gypce.cz. Tuto smlouvu můžete vyplnit a podepsat, poslat do školy a po podpisu smlouvy ředitelkou školy Ing. Jitkou Svobodovou Vám ji pošleme zpět. Osobní jednání se sepsáním a podepsáním smlouvy lze domluvit na libovolný termín.

 

Náměty na konkrétní sponzorské dary. 

 

Sponzorský dar pro gymnázium

Sponzorský dar pro sdružení

(c) Josef Rak 2007