100 let

Sportovní akce v září

14.9.se uskutečnilo okresní kolo Corny poháru středních škol v lehké atletice. Dvě nejlepší družstva v kategorii dívek a chlapců postoupily do krajského kola. Obě naše družstva jsou mezi postupujícími. Gratulujeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů v krajském kole 4.10. v Pardubicích.

V pondělí 20.9. se konalo ve Skutči slavnostní vyhodnocení VIII.ročníku olympiády mládeže Pardubického kraje. Vyhlášení výsledků se zúčastnili i představitelé Českého svazu tělesné výchovy,Českého olympijského výboru a Pardubického kraje. Naší škole patří opět 1. místo a putovní pohár za nejúspěšnější střední školu.Všem studentům,kteří se v jednotlivých soutěžích v minulém roce podíleli na tomto vítězství, děkujeme.

23.9.proběhlo okresní kolo v přespolním běhu. V kategorii 8. -9.tříd žáci a žákyně naší školy skončili na pěkném 2. místě. Bohužel na postup do kraje to nestačilo. To se ale podařilo studentkám vyššího gymnázia, které získaly s převahou 1.místo. Ve stejné kategorii chlapci skončili na 3. místě.

Všem reprezentantům školy a kolegyni Pačovské, která tyto akce organizačně zajišťovala, děkuji.

Vložil: 29.9.2010 Burian