100 let

PRVNÍ TURNAJ V KIN -BALLU

Asi před měsícem jsme se stali pilotní školou kin-ballu a včera (12.4.2011) jsme se zúčastnilil v hale sportovního gymnázia prvního kin-ballového turnaje na území ČR. Turnaj byl vypsán ve dvou kategoriích – ZŠ a SŠ. V obou kategoriích se turnaje zúčastnily čtyři družstva. V kategorii ZŠ naši studenti obsadili první místo. Další pořadí v kategorii ZŠ: 2. ZŠ Sever Hradec Králové, 3. ZŠ Veverkova Pce, 4. ZŠ Kouřim. V kategorii SŠ, kde startovala dvě naše družstva, jsme obsadili dokonce první dvě místa. Naši středoškoláci na rozdíl od nižšího gymnázia museli bojovat o celkové prvenství do poslední vteřiny. Prvenství nakonec uhájili před třetím Hradcem Králové. Lepšili jsme se zápas od zápasu, a proto všem žákům naší školy děkuji za vzorné vystupování i ve vypjatých situacích, o které nebyla nouze, a za předvedené sportovní výkony. Za naši školu nastoupili:

ZŠ HRABÁNKOVÁ M. 4.A TŘINÁCTÁ T. 4.B PETŘŽÍLKOVÁ D. 4.B ERDENETULGA S. 4.B KAPLAN M. 4.B LEMBERK J. 4.B SKÁLA J.4.B TRUSINA F. 4.B

SŠ HYNEK T. 2.F HRNČÍŘ M. 2.F RYCHLÍK D. 2.J FILIP J. 2.J KAZDA L. 2.J ZDARSA T. 2.J SYNEK PETR 2.J KUDRNOVÁ M. 1.H ALBRECHTOVÁ A. 1.H BIBENOVÁ K. 5.A HRUŠOVÁ M. 5.A KARAFIÁTOVÁ 5.A HAVRÁNKOVÁ L. 6.B ŽALOUDKOVÁ K. 1.F CHOCHOLOUŠOVÁ K. 1.F CHYBOVÁ K. 5.B

13.4.2011                                                                                                                    Vložil: Burian