100 let

Informace ke sportovnímu kurzu v Itálii

Vážení rodiče, Pro letošní rok jsme pro naše studenty ve třídách 7.AB a 3. FHJ připravili možnost sportovního kurzu v zahraničí. Jedná se o lokalitu poloostrova Gargáno, konkrétně rezidenci Adria (Itálie).

1)Termín je 20.-29.5. 2011.

2)V ceně 5700 (5500) Kč je zahrnuto ubytování, doprava autobusem a tzv. „rozšířená polopenze“

3)STRAVA: snídaně: pečivo, máslo, sýr,paštika, uzeniny, džem, káva nebo čaj apod. oběd: přesnídávková polévka s pečivem + oplatek nebo ovoce, čaj nebo šťáva večeře: hlavní jídlo, čaj nebo šťáva Za příplatek 630,-Kč je možno objednat plnou penzi. Minimální počet zájemců je 25. Nahlásit do 15. 12. 2010. Stravovací služby začínají večeří v den příjezdu a končí snídaní a balíčkem na cestu v den odjezdu. V případě plné penze končí obědem a balíčkem na cestu. Stravovací služby jsou bez obsluhy a mytí použitého nádobí. Výdej stravy probíhá v prostoru k tomu určeném a klienti konzumují stravu na stolech u vlastních karavanů nebo chatek.

 

4)UBYTOVÁNÍ  - chatky jsou 4- a 6- lůžkové. Mají vlastní WC se sprchou a kuchyňský kout s plynovým vařičem, lednicí a sadou nádobí a terasu s venkovním posezením 4- lůžk. chatka - 2 lůžka v samostatné ložnici a 2 v obytné části za shrnovacími dveřmi 6- lůžk. chatka – 1 pokoj 4-lůžkový s dvěma palandami, zbylá 2 lůžka v obyt. části za shrnovacími dveřmi,povlečení a ručníky vlastní, chatky jsou vzdáleny 50 – 150 m od moře apartmány jsou moderní přízemní objekty s klim. jednotkami a možností přitápění. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyňku a terasu s venk. Posezením 4-lůžkové – ložnice se 2 lůžky a obyt. místnost s rozkládací pohovkou, WC + sprcha 6-lůžkové – mají navíc 1 ložnici se dvěma lůžky apartmány jsou vybaveny lůžkovinami. povlečení a ručníky vlastní pro skupinu 46 osob je k dispozici 10 apartmánů 4-lůžkových a 1 apartmán 6-lůžkový. Vratná kauce Jako vratná jistina za nepoškození ubytovacího zařízení se při pobytech skládá kauce ve výši 1000 Kč (40 €) na jednotku v chatkách, 2000 Kč (80 €) na jednotku v apartmánech. Za škodu je považováno i odevzdání neuklizeného ubytovacího zařízení po skončení pobytu. 5)DOPRAVA Je zajišťována autobusy (45–83 míst) v zájezdové úpravě. Během cesty se po 3–4 hodinách jízdy konají 30-minutové přestávky, při kterých řidiči podávají za poplatek teplé a studené nápoje. Doba přepravy je asi 20 hodin a proběhne v nočních hodinách.

6)V Ceně není zahrnuto pojištění. CK Victoria nabízí pojištění ve spolupráci s Evropskou cestovní pojišťovnou za těchto podmínek: 150,-Kč – základní pojištění – asistence 24 hod, léčení v zahraničí 230,- Kč – rozšířené pojištění – úraz, osobní věci, odpovědnost za škodu, zrušení cesty – neobsahuje léčebné výlohy 290,- Kč,- komplexní pojištění – základní + rozšířené Záleží na vás, jestli se rozhodnete tuto pojistku využít či nikoliv, nikdo z žáků však nepojede nepojištěný minimálně na léčebné výlohy!!!!!!!!. Doporučujeme také rozšířit pojištění léčebných výloh o pojištění odpovědnosti za škodu. Zájem o pojištění od CK Victoria je nutno nahlásit do 15. 12. 2010. !!!!!!!!!! Vše je podmíněno minimálním počtem 25 zájemců

7)V rámci sportovního kurzu bude možno absolvovat několik fakultativních výletů, účast na nich není povinná. lodní a autobusové výlety (ostrov Tremiti 18 €, mořské jeskyně 15 €, Vesuv - Pompeje 35€, S. Giovanni Rotondo 17 €, výlet terénním autem do Foresta Umbra celý den 35€, 1/-denní 18€, mini 12€Ceny dle sezóny 2010 se mohou mírně lišit podle počtu účastníků, vše bude zorganizováno na místě ve spolupráci s místní italskou cestovní kanceláří.

8)V areálu rezidence Adria je tenisový kurt, menší hřiště (např. Badminton), kurt na beachvolleyball a široká pláž (fotbal, softbal). Pro vstup do bazénu je nutná koupací čepice.

9) doplatek bude vybírán v lednu/únoru 2011 10) další informace jsou na webu CK Victoria www.victoria-ck.cz, mailem: holesinsky.michal@gypce.cz nebo osobně u pana Holešínského  

(c) Josef Rak 2007