www.gypce.cz
gypced@supce.cz
Dašická 1083, 530 03 Pardubice
V pondělí 29.6.2009 bylo do sborovny školy pozváno téměř 80 studentů naší školy, aby jim ředitelka poděkovala za úspěšnou reprezentaci gymnázia ve vědomostních i sportovních soutěžích a předala jim věcné ceny.
Oceněni byli:
Jirásková Petra | 1. A |
Kučera Jan | 1. A |
Sekerová Jana | 1. A |
Sirůček Tomáš | 1. A |
Surá Miroslava | 1. A |
Sýkora Jakub | 1. A |
Voženílková Tereza | 1. A |
Burešová Valerie | 1. B |
Novotný Vojtěch | 1. B |
Čermák Jan | 1. F |
Nešpůrek Petr | 2. A |
Novotný Vojtěch | 2. A |
Chocholoušová Monika | 2. B |
Pěček Vít | 2. B |
Tomek Jan | 2. B |
Trusina Filip | 2. B |
Dvořáková Edita | 3. A |
Hrušová Martina | 3. A |
Dejdarová Michaela | 3. B |
Dostálová Vlasta | 3. B |
Horáčková Klára | 3. B |
Hrubeš Jan | 3. B |
Chybová Kateřina | 3. B |
Jirásko Štěpán | 3. B |
Scholleová Klára | 3. B |
Adámková Johana | 3. F |
Dostál Vojtěch | 3. F |
Jenčíková Karolína | 3. F |
Krejzlová Kristýna | 3. F |
Skákal Ladislav | 3. F |
Valachová Martina | 3. F |
Andrejs René | 3. H |
Kyclová Valentýna | 3. H |
Vacková Aneta | 3. H |
Vršanský Oliver | 3. H |
Fajt Lukáš | 3. J |
Dvořáková Tereza | 4. A |
Hakl Miroslav | 4. A |
Malíř Jiří | 4. A |
Novotný Václav | 4. A |
Stavrovský Tomáš | 4. A |
Sýkora Vít | 4. A |
Valešová Veronika | 4. A |
Hásková Michaela | 4. B |
Kadičová Eva | 4. B |
Brázda Filip | 5. A |
Havlasová Nikola | 5. A |
Karamazov Michal | 5. A |
Došel Jan | 5. B |
Chvojková Lucie | 5. B |
Javůrková Kamila | 5. B |
Lotková Lucie | 5. B |
Onuferová Michaela | 5. B |
Svobodová Jana | 5. B |
Urbanová Kamila | 5. B |
Dvořák Jan | 6. A |
Izák Jan | 6. A |
Miletín Tomáš | 6. A |
Vařecha Tomáš | 6. A |
Brothánek Jan | 6. B |
Jílek Jakub | 6. B |
Kmínková Helena | 6. B |
Laštovička Martin | 6. B |
Lněnička Jakub | 6. B |
Novotný Jan | 6. B |
Trtková Veronika | 6. B |
Střídová Nela | 7. A |
Vondrák David | 7. A |
Borská Kristýna | 7. B |
Knapová Jana | 7. B |
Tomášová Lea | 7. B |
Wsól Lukáš | 7. B |