Gymnázium Pardubice

www.gypce.cz
gypced@supce.cz

Dašická 1083, 530 03 Pardubice


Rekonstrukce školní kuchyně a jídelny

Vážení rodiče, na gymnáziu začne rekonstrukce kuchyně, jídelny, školního bufetu a přilehlých prostor. Z tohoto důvodu školní jídelna bude mimo provoz od pondělí 6. 6. 2011, poslední den, kdy vaříme, je pátek 3. 6. 2011.

Předpokládaný termín znovuotevření je 1. 10. 2011. V uvedených měsících nebudeme vařit. V tuto dobu nebude v provozu ani školní bufet. Pro žáky nižšího gymnázia je možné zajistit obědy na uvedenou dobu na blízké Základní škole Spořilov - Kotkova 1287, 530 03 Pardubice, webové stránky školy www.zs-sporilov.cz/Joomla. Gymnázium zajistí převod peněz za objednané obědy z účtu každého strávníka. Odhlašování obědů bude rovněž přes jídelnu našeho gymnázia (774 539 052). Odhlášky je možné brát pouze do předchozího dne do 12 hodin.  

Strávníci dostanou průkaz strávníka, který je zapotřebí nosit s sebou do jídelny ZŠ Spořilov a bez něhož nebude možné oběd vydat. Průkaz strávníka si žáci musí přinést i k odhlašování oběda. Přihlašování obědů již v červnu nebude možné. 

Gymnázium z kapacitních a rozvrhových důvodů nebude zajišťovat dozor při přesunu žáků na oběd do Základní školy Spořilov.  

Vážení rodiče, věříme, že pochopíte tyto omezující, ale nutné podmínky, které budou na podzim vyváženy stravováním v nové kuchyni a jídelně gymnázia. 

V Pardubicích 18. 5. 2011
Ing. Jitka Svobodová