100 let

Adaptační pobyt tříd 1F, 1.H, 1.J

 13.9. - 19.9.2008 se v Březové konal adaptační pobyt tříd 1F, 1.H, 1.J.

 

Adaptační kurz. Ta skvělá akce, na kterou jsme se všichni tak těšili, je už za námi. My opět sedíme ve školních lavicích a vzpomínáme na zážitky, na které nejspíš nikdy nezapomeneme.

Hned po příjezdu jsme se vrhli na vysoká lana, kde jsme ukázali naši odvahu a hlavně, překonali jsme strach z výšek. Horolezecká stěna, na kterou už vylezla podstatně větší část z nás učarovala i paní profesorku Svobodovou. Nejvíc však budeme vzpomínat na dlouho odkládaný paintball, u kterého se většina z nás vyřádila. Naším instruktorem byl Michal, zvaný Mišák, spoluzakladatel celého střediska. Hrál s námi plno her na utužení kolektivu, díky kterým jsme poznali, jací doopravdy naši noví spolužáci jsou. Uskutečnily se i mnohé hry mezi všemi třídami. Vytvářeli jsme nejdivnější divy světa a hrála se Blbimpiáda. Vyřádili jsme se jak při raftování na rybníce, tak při večerních aktivitách na svých pokojích.

Celý týden jsme se poznávali čím dál tím víc. Na konci adaptačního kurzu mohla většina třídy říct, že své spolužáky zná a ví, co od nich čekat. Myslíme si, že tento pobyt byl pro nás velmi obohacující a určitě bychom si takový kurz rádi zopakovali.

 

Nakonec malá anketka:

Co bys změnil/a na adaptačním kurzu do příštích let?

A: Rád bych měl více volného času po večerech.

B: Uvítala bych lepší ubytování a hlavně, lepší postele.

C: Já bych neměl nic, adaptační kurz byl velmi dobrý.

D: Kdybych měl něco změnit, určitě by to bylo ubytování.

 

 

Vypracovali Míča, Kulakovská, Kožený( třída 1.H)

(c) Josef Rak 2007