100 let

pIšQworky - školní kolo

Ve středu 18. 10. 2010 se piškvorkáři Gymnázia Dašická utkali v klání křížků a koleček. Zúčastnilo se téměř osmdesát studentů pod bedlivým dozorem organizátorů Láďi Beneše a Marka Svatého. Hráči se v prvním turnaji utkali v tří a čtyřčlenných skupinách o postup do dalších kol.

Výsledkem odpoledního turnaje jsou týmy, které budou školu reprezentovat v oblastním kole  26. 11. 2010 v prostorách gymnázia. A jak týmy vypadají? První tým s názvem Nedohodli jsme se má složení: Jan Míra Zvolánek, Pavel Míra Šustek, Jaroslav Míra Bartoš, Jan Podzimír Táborský, Jan Míra Dvořák. Druhý tým se honosí jménem Kariho armáda ve složení generál Miroslav Hakl, důstojník Martin Karcol, důstojnice Nikola Havlasová, kuchař Jakub Strauss, pěšák Oskar Hofman Třetí tým se nazývá Bulíci a jeho členy jsou Tomáš Bulík Hynek, Petr Bulík Zvolánek, Karolína Bulík Borská, Bulík Hrubý, Bulík Doleček.

V celkovém pořadí nejlepších hráčů se na třetím místě umístil Miroslav Hakl, na druhém Pavel Šustek a absolutním vítězem je Jan Zvolánek. Všem gratulujeme a držíme palce do oblastního kola!

(c) Josef Rak 2007