100 let

Stolní tenis - okresní kolo

Ve středu 19.10. se v holické sportovní hale uskutečnilo okresní kolo soutěže ve stolním tenisu. Soutěž chlapců byla velmi kvalitně obsazena a naše družstvo, ve složení: Karcol Martin (8.A), Hakl Mirek (7.A), Vojtěch Petr (7.B) a Šimáček Ondra (7.A), muselo bojovat ze všech sil. Díky velmi dobým výkonům porazili kluci v semifinále SPŠE a ve finále si již snadno poradili s překvapivým vítězem druhého semifinále - družstvem OA.Získali tak cenné vítězství a postup do krajského kola.

Družstvo dívek, ve složení: Štěrbová Lenka (6.B), Havránková Lenka (7.B) a Hásková Míša (7.B), bojovalo srdnatě, ale bylo znát, že stolní tenis nehrají závodně. Přesto se jim podařilo získat pěkné 6.místo a tím i body pro naši školu.